RS80

دانلود تمامی زبان های Rosetta Stone

به دنیای رزتا استون خوش آمدید. اگر می خواهید یک بار برای همیشه زبان دوم یا سوم را یادبگیرید با ما باشید. برنامه رزتااستون از جمله ۱۰ نرم افزار برتر اموزش زبان است. این برنامه زبانی که تمایل دارید را همانند زبان اول و به همان شیوه آموزش خواهد داد. زرتا استون با استفاده از شیوه بصری همه جانبه و عمومی و به صورت لذت بخش، اثر خود را می گذارد. رزتا استون با ارائه محیط تعاملی و باز خورد حقیقی سرعت پیشرفت شما را حفظ می کند. یکی از مهمترین برتری های این نرم افزار ۲۰ سال پیشینه درخشان در زمینه آموزش زبان است. به تجربه زبان آموزانی که متدهای مختلفی را برای یادگیری تست کرده اند، رزتا استون بهترین بوده و آنچه با رزتااستون آموخته شود فراموش نمی شود.

آموزش رزتا فرانسه

برخی از ویژگی ها:

یادگیری مهارت های خواندن، مکالمه، نوشتن و گرامر
ساخت شده بر پایه و اساس واژگان، کلمات و عبارات کلیدی .
یادگیری به شیوه مادری
استفاده از تکنیک های روانشناسی در آموزش
بهره برداری هوشمند از تصاویر
آزمون های مناسب هر سطح
کاربردی و مطابق اخرین کلمات و اصطلاحات روز
و دیگر موارد ارزشمندی که در هیچ نرم افزاری به صورت یک جا مشاهده نخواهید کرد

ادامه مطلب …

فرهنگ لغت معاصر زبان عامیانه – اسلنگ

فرهنگ لغت Dictionary of Contemporary Slang یکی از جامع ترین فرهنگ ها در زمینه آموزش اصطلاحات و عبارات عامیانه انگلیسی است. اصطلاحات عامیانه  مخصوصا مواردی که چند معنی دارند به صورت کامل توضیح داده شده و  مناطق مورد استفاده اصطلاح نیز ذکر شده است.

Slang

ادامه مطلب …

دانلود مجموعه آموزش لغت و اصطلاحات پیشرفته لانگمن

آموزش لغات و اصطلاحات پیشرفته لانگمن از منابع معتبر در زمینه آموزش عبارات و اصطلاحات انگلیسی به شمار میرود که حدود ۲۰۰۰ واژه و عبارت رسمی، و غیر رسمی انگلیسی را در قالب تمرین آموزش میدهد. تمرینات به صورت موضوعی دسته بندی شده و مشتمل بر پر کردن جای خالی، ساخت جمله، ساخت واژه و بسیاری تمرینات دیگر میباشد.Longman-Advanced-Vocabulary-And-Idioms

ادامه مطلب …